Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
ГБО на TSI - Общая Тема
Автор Повідомлення
Украинец Немає
Эстет
*****

Повідомлень: 3 200
Приєднався: Nov 2010
Слобожанщина
А5FL 1.8TSI
Повідомлення: #1421
23-01-2020 10:00 RE: ГБО на TSI - Общая Тема

(23-01-2020 09:40)sypersava :  Я зрозумів Ваше відношення до клієнтів.

Вот здесь вы в корне не правы. Долго наблюдал за вашей перепалкой.
Александр очень целеустремленный человек. К каждому вопросу подходит очень ответственно. Поэтому и советует то оборудование которое настраивается под наши задачи и не выносит мозг владельцу.
П.с. ничего личного.

С плохим аккумулятором - это не жизнь!
205 65 r15 Зима шипованая
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
sypersava Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 163
Приєднався: Feb 2019
Рівне
Octavia A7 1,4 TSI MT
Повідомлення: #1422
23-01-2020 10:04 RE: ГБО на TSI - Общая Тема

Мозок виносить алекс66, а не обладнання, це в точку ))).
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Украинец Немає
Эстет
*****

Повідомлень: 3 200
Приєднався: Nov 2010
Слобожанщина
А5FL 1.8TSI
Повідомлення: #1423
23-01-2020 10:19 RE: ГБО на TSI - Общая Тема

(23-01-2020 10:04)sypersava :  Мозок виносить алекс66, а не обладнання, це в точку ))).

Смотрю вы никого не слышите.

С плохим аккумулятором - это не жизнь!
205 65 r15 Зима шипованая
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
sypersava Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 163
Приєднався: Feb 2019
Рівне
Octavia A7 1,4 TSI MT
Повідомлення: #1424
23-01-2020 10:34 RE: ГБО на TSI - Общая Тема

Сєкта БРС, ми такі )
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
barthezz2007 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 19
Приєднався: Oct 2017

2.0 TSI (CCTA)
Повідомлення: #1425
23-01-2020 11:00 RE: ГБО на TSI - Общая Тема

Розмову почали про ГБО на 2,0 TSI (CCTA). Це не 1.4, не 1.8 і навіть не 2,0 ССТВ. На ці двигуни рішення, яке не яке, але існує в багатьох виробників.
Те що у когось на 1,4 чи 1,8 працює Прінс чи БРС це дуже добре, але далеко не факт, що буде працювати на 2,0. Повірте моєму не дуже веселому досвіду власника 2,0.
Навіть існують 2,0 ССТА але трішки з іншими прошивками які працюють більш меньш нормально, але і це не 100% варіант.

sypersava дуже добре, що у вас все працює, але тема 1,4 до 2.0 ніяк не відноситься, тут уже всі забули про що було питання.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
sypersava Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 163
Приєднався: Feb 2019
Рівне
Octavia A7 1,4 TSI MT
Повідомлення: #1426
23-01-2020 11:10 RE: ГБО на TSI - Общая Тема

Взагалі то тут загальне обговорення гбо на tsi двіжках, читайте уважно назву теми.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
barthezz2007 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 19
Приєднався: Oct 2017

2.0 TSI (CCTA)
Повідомлення: #1427
23-01-2020 11:25 RE: ГБО на TSI - Общая Тема

Я тему читав уважно. Тут змішались коні, люди і ГБО.
З конструктиву перейшли на персональні вподобання та заклики.
Ви впевнені, що ваш досвід допоможе?

(01-01-2020 21:41)sypersava :  Якщо є можливість ставте прінс, небуде ніяких проблем, забудете що таке налаштовщікі гбо, просто будете їздити і отримувати задоволення.
Звідки така впевненісь?
Було би реальне рішення проблеми, я би сюди не писав.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
sypersava Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 163
Приєднався: Feb 2019
Рівне
Octavia A7 1,4 TSI MT
Повідомлення: #1428
23-01-2020 11:40 RE: ГБО на TSI - Общая Тема

Дивиться, Ви поставили десь в когось обладнання, і воно неробить, наврядчі потрібно десь на якомусь форумі вирішувати дану проблему - потрібно їхати до тих хлопців і нехай розбираються, або вертають гроші. Або Ви вже придбали авто з даним обладнанням - потрібно їхати до спеціалістів, щоб вони дивились на місці, якщо їм недовіряєте - потрібно буде самому трохи розібратись в проблемі, мій товариш сам собі поміняв форсункі, переналаштував паливні мапи і довольний як слон, але в нього там старенька автівка, її нежалко. Я даю пораду з свого власного досвіду - топто якби я зробив - поїхав до спеціалістів що довіряю, вибрав запроновані ними варіанти, і я так і зробив. Може той хлопець алекс і гарний спец, але в нього відношення - те що я нерозумію - лайно, ну то його право. Так гроші мають сенс, можно зекономити, вибрати шось і доналаштовувати, але я порахував що мені вигідно і зробив. З моєї колокольні це вірно ). Прінс і брс - світові лідери на ринку гбо, вони роблять розробки, запроваджують нові технології тому і ціни в них такі, інші просто передирають і потім вже доналаштовують на споживачах, так у всьому - в автівках, компутерах, телефонах.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
barthezz2007 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 19
Приєднався: Oct 2017

2.0 TSI (CCTA)
Повідомлення: #1429
23-01-2020 12:32 RE: ГБО на TSI - Общая Тема

(23-01-2020 11:40)sypersava :  Дивиться, Ви поставили десь в когось обладнання, і воно неробить, наврядчі потрібно десь на якомусь форумі вирішувати дану проблему - потрібно їхати до тих хлопців і нехай розбираються, або вертають гроші. Або Ви вже придбали авто з даним обладнанням - потрібно їхати до спеціалістів, щоб вони дивились на місці, якщо їм недовіряєте - потрібно буде самому трохи розібратись в проблемі, мій товариш сам собі поміняв форсункі, переналаштував паливні мапи і довольний як слон, але в нього там старенька автівка, її нежалко. Я даю пораду з свого власного досвіду - топто якби я зробив - поїхав до спеціалістів що довіряю, вибрав запроновані ними варіанти, і я так і зробив. Може той хлопець алекс і гарний спец, але в нього відношення - те що я нерозумію - лайно, ну то його право. Так гроші мають сенс, можно зекономити, вибрати шось і доналаштовувати, але я порахував що мені вигідно і зробив. З моєї колокольні це вірно ). Прінс і брс - світові лідери на ринку гбо, вони роблять розробки, запроваджують нові технології тому і ціни в них такі, інші просто передирають і потім вже доналаштовують на споживачах, так у всьому - в автівках, компутерах, телефонах.
от я так і зробив, поїхав до тих кому довіряю, і вони мені порекомендували те що поставили. Тепер маємо проблему. Можливо я був не правий і довірив асто не тим людям, але маємо те що маємо. А по факту я уже не одне СТО обдзвонив - ніхто внятно відповісти не може. Тому я і тут , пробую розібратись сам.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
sypersava Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 163
Приєднався: Feb 2019
Рівне
Octavia A7 1,4 TSI MT
Повідомлення: #1430
23-01-2020 14:03 RE: ГБО на TSI - Общая Тема

Може я Вам відкрию очі, але сервіси це не благодійні організації, тому наврядчі ктось захочє по телефону шось відповідать внятно. Так само мало кто хочє виправляти чужі помилки - часу іде багато на розбирання того що вже є, а результат невідомий. Те що ктось незміг поставити Вам гбо - незначить що є проблема. Забирайте в них свої гроші і несить тим кто зробить.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  ГБО - Общая Тема Di-ma 15 210 4 520 820 22-12-2023 16:03
Останнє: juristkostya
  Комплект для замены ГРМ (общая тема) yurayura 34 5 677 13-05-2021 08:00
Останнє: zender67
  VAG-COM HEX-CAN общая информация Жабрик 113 57 407 03-06-2015 13:49
Останнє: abcd95

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1