Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Підстави для виклику ДАІ при настанні страхового випадку?
Автор Повідомлення
Petros Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 135
Приєднався: Feb 2009
Черкаси
Skoda Fabia 1,2
Повідомлення: #1
01-04-2010 20:11 Підстави для виклику ДАІ при настанні страхового випадку?

Хтоможе підсказати, які підстави для виклику ДАІ при настанні страхового випадку? А страховий випадок не ДТП, а напад тварини на нерухомий автомобіль. Таке враження, що СК (Оранта) умисно відмовляє у виплаті, ходять чутки, що вони отримують преміальні якраз за відмовиПовбывав бы
Коротко про подію: 1 міс тому їду по трасі, що через ліс, за 150-200 м назустріч біжить молодий олень, я зупинився на обочині, фа-фа, блим-блим, пофіг, за 5 м рогатий підсковзується і боком і копитами в бампер. Врезультаті - покоцана рамка номерного знаку (з клоками шерсті), я поїхав далі, на стоянці через 30 хв роздививсь уважніше дрібні подряпини на бампері, продавлена центральна нижня решітка бампера. Я зателефонував страховику, приїхав, зателефонував в асістанс, написав заяву, зробили фото, відкопіювали всі мої документи і сказали їдь, чекай на виплату. Через день помітив відламані верхні кріплення фари коли мив авто, повідомив страхового комісара, той сказав, що сфоткає і допише.
через місяць, тобто сьогодні я дізнаюсь, що мені відмовлено у виплаті через те, що я не подав довідку ДАІ (правом виплати без довідки ДАІ я вже скористався). Спробував провести переговори з керівництвом СК і наштовхнувся на глуху стіну. Для того, щоб довести свою правоту, треба довести, що в моєму випадку ДАІ не викликається і мій випадок не класифікується як ДТП (тобто чому я не викликав ДАІ).

[Зображення: nomua_CA_4302_AK.png]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 01-04-2010 20:12 Petros.)
Шукати всі повідомлення учасника
VooDoo Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 232
Приєднався: Jan 2010
Чернівці
Skoda Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #2
02-04-2010 13:11 Ответ: Підстави для виклику ДАІ при настанні страхового випадку?

У Вас КАСКО? Якщо так, то, по ідеї, у цьому конкретному випадку ДАІ викликати не обовязково. Крім того, Ви зареєстрували страховий випадок, зателефонувавши страховику. Мали би відшкодовувати...
Шукати всі повідомлення учасника
LIK Немає
Классический классик
****

Повідомлень: 1 334
Приєднався: Aug 2007
Киев
Skoda Octavia A7
Повідомлення: #3
02-04-2010 17:47 Ответ: Підстави для виклику ДАІ при настанні страхового випадку?

А что, разве договора на руках нет? Там все подробности должны быть расписаны - что нужно делать, кого вызывать, какие документы приносить. Везде все по-разному - какой смысл гадать? Единственый момент - как это трактовать: как ДТП (тогда справка от ГАИ) или просто повреждения от животного (тогда - из РОВД). Имхо - случилось на дороге в присутствии шофера и, возможно, в движении - значит ДТП. А нужно справку из ГАИ или нет - только договор определяет. Хотя лично я бы в таком случае все равно взял бы справку (на всякий случай).
Шукати всі повідомлення учасника
Petros Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 135
Приєднався: Feb 2009
Черкаси
Skoda Fabia 1,2
Повідомлення: #4
03-04-2010 08:44 Ответ: Підстави для виклику ДАІ при настанні страхового випадку?

(02-04-2010 17:47)LIK :  А что, разве договора на руках нет? Там все подробности должны быть расписаны - что нужно делать, кого вызывать, какие документы приносить. Везде все по-разному - какой смысл гадать? Единственый момент - как это трактовать: как ДТП (тогда справка от ГАИ) или просто повреждения от животного (тогда - из РОВД). Имхо - случилось на дороге в присутствии шофера и, возможно, в движении - значит ДТП. А нужно справку из ГАИ или нет - только договор определяет. Хотя лично я бы в таком случае все равно взял бы справку (на всякий случай).

В договорі написано, що на ДТП негайно викликається ДАІ, а в правилах написано: "ДТП вважається будь-яка подія, що сталася під час руху транспортного засобу, внаслідок якої загинули чи поранені люди, та/або завдано матеріальних збитків", в договорі так і написано:"напад тварин відноситься до ризику "стихійні явища", "негайно повідомити про випадок в органи МВС чи інші компетентні органи". Які це органи, ні в асістанс, ні в страховій не повідомили, зняли копії документів і все.
Зателефонував знайомому в МРЕВ, той сказав, що в даному випадку і не треба було викликати ДАІ, зателефонував в МНС - не їхня парафія, може в Держлісгосп звернутись?Crying or Very sad

[Зображення: nomua_CA_4302_AK.png]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 03-04-2010 08:46 Petros.)
Шукати всі повідомлення учасника
LIK Немає
Классический классик
****

Повідомлень: 1 334
Приєднався: Aug 2007
Киев
Skoda Octavia A7
Повідомлення: #5
04-04-2010 12:54 Ответ: Підстави для виклику ДАІ при настанні страхового випадку?

По идее, даже если ехать по дороге или по двору и въехать в столб, то это считается ДТП (материальный убыток ведь нанесен машине единственного участника) и выезжают гайцы, и выписывают штраф, и права могут задержать Wink . Так что олень - походу тоже ДТП. И если в договоре написано, то надо было бы вызвать (что бы там не говорил оператор по телефону). Если договора на руках нет, а условий не помнишь - то лучше на всякий случай все-равно вызвать.
Шукати всі повідомлення учасника
bboorryyss Немає
автоюзер
*****

Повідомлень: 2 958
Приєднався: May 2009
Черновцы
Octavia FL 1.6 BSE Ambiente
Повідомлення: #6
04-04-2010 12:59 Ответ: Підстави для виклику ДАІ при настанні страхового випадку?

Суть ДТП, не в материальном убытке, а в движении. Petros, ведь все внятно объяснил.

Детям нельзя пользоваться интернетом!
Интернет от детей глупеет!
Шукати всі повідомлення учасника
Petros Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 135
Приєднався: Feb 2009
Черкаси
Skoda Fabia 1,2
Повідомлення: #7
04-04-2010 20:14 Ответ: Підстави для виклику ДАІ при настанні страхового випадку?

(04-04-2010 12:54)LIK :  По идее, даже если ехать по дороге или по двору и въехать в столб, то это считается ДТП (материальный убыток ведь нанесен машине единственного участника) и выезжают гайцы, и выписывают штраф, и права могут задержать Wink . Так что олень - походу тоже ДТП. И если в договоре написано, то надо было бы вызвать (что бы там не говорил оператор по телефону). Если договора на руках нет, а условий не помнишь - то лучше на всякий случай все-равно вызвать.

LIK, не ображайся, але ти неуважний, я вже третій раз пишу - АВТОМОБІЛЬ СТОЯВ НА ОБОЧИНІ І НЕ РУХАВСЯ!!! Читай ПДР.Курить

[Зображення: nomua_CA_4302_AK.png]
Шукати всі повідомлення учасника
LIK Немає
Классический классик
****

Повідомлень: 1 334
Приєднався: Aug 2007
Киев
Skoda Octavia A7
Повідомлення: #8
04-04-2010 21:32 Ответ: Підстави для виклику ДАІ при настанні страхового випадку?

bboorryyss, я имел в виду, что один из признаков ДТП, а именно, материальный ущерб - налицо. А второй (движение) - практически тоже, т.к. кроме Petros никто стоящего положения автомобиля подтвердить не может, и наши органы правопорядка вряд ли поверят в ситуацию, что в автомобиль с водителем, СТОЯЩИЙ в безлюдном месте на трассе, влетает олень (я верю)! Они на 99,9% вероятности решат, что коллега оленя все-таки приложил в движении.
Но дело не в том. Дело в том, что ГАИ или РОВД, но кого-нибудь все-таки вызвать надо было для фиксации факта. ГАИ, возможно, проще, хотя и чревато штрафом. Хотя, вот подумал, потом еще доказывай, что это был олень, а не пешик какой-нибудь в соседней области.
Шукати всі повідомлення учасника
bboorryyss Немає
автоюзер
*****

Повідомлень: 2 958
Приєднався: May 2009
Черновцы
Octavia FL 1.6 BSE Ambiente
Повідомлення: #9
05-04-2010 08:11 Ответ: Підстави для виклику ДАІ при настанні страхового випадку?

Тогда - да!

Детям нельзя пользоваться интернетом!
Интернет от детей глупеет!
Шукати всі повідомлення учасника
Petros Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 135
Приєднався: Feb 2009
Черкаси
Skoda Fabia 1,2
Повідомлення: #10
05-04-2010 16:05 Ответ: Підстави для виклику ДАІ при настанні страхового випадку?

(04-04-2010 21:32)LIK :  bboorryyss, я имел в виду, что один из признаков ДТП, а именно, материальный ущерб - налицо. А второй (движение) - практически тоже, т.к. кроме Petros никто стоящего положения автомобиля подтвердить не может, и наши органы правопорядка вряд ли поверят в ситуацию, что в автомобиль с водителем, СТОЯЩИЙ в безлюдном месте на трассе, влетает олень (я верю)! Они на 99,9% вероятности решат, что коллега оленя все-таки приложил в движении.
Но дело не в том. Дело в том, что ГАИ или РОВД, но кого-нибудь все-таки вызвать надо было для фиксации факта. ГАИ, возможно, проще, хотя и чревато штрафом. Хотя, вот подумал, потом еще доказывай, что это был олень, а не пешик какой-нибудь в соседней области.

Є фото авто зі специфічними пошкодженнями: клоки шерсті на номерній рамці, локальні вмятини на номерному знаці, проламана решітка під ним - все свідчить про те, що зіткнення з авто було копитами і на дуже малій швидкості, якщо авто збиває тварину, то пошкодження, повір мені, навіть на малій швидкості серйозніші, а якщо тварину вище собаки, то вона вилетить на капот чи скло. І найголовніше - свідком був лісник, що проїжджав за мною. В страховій не сказали в який компетентний орган звертатись, бо пошкодження незначні. На мою думку, якщо страховий комісар сумнівається в походженні пошкоджень, то нехай замовляє експертизу. А взагалі, то мій адвокат запевнив мене, що справа виграшна для мене. Знімки пошкодженого авто в мене є (страховик фотографував моїм фотоапаратом, бо в них не працював), сума пошкоджень до 2% страхової суми, явні порушення договору зі сторони СК, наявність свідка та ін.

[Зображення: nomua_CA_4302_AK.png]
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Страховой случай без страхового возмещения Vprave 9 2 829 24-02-2016 19:59
Останнє: RuslanRage
  Анулированы лицензии на Автогражданку у "Гарант-Авто" и "Украинского Страхового Дома" RuslanRage 0 1 176 12-03-2015 21:33
Останнє: RuslanRage
  Подписан закон "О внесении изменений относительно ДТП и выплат страхового возмещения" Шкодчук 15 7 083 12-03-2011 16:33
Останнє: seifer
Tongue Наиболее распространенные причины отказов в выплате страхового возмещения EA 3 2 563 12-03-2010 20:54
Останнє: Игорь 777
  Штраф при отсутствии страхового полиса balevpasha 15 7 188 16-04-2009 23:10
Останнє: RuslanRage
  Расторжение страхового договора ОМсhik 6 2 398 26-03-2008 15:17
Останнє: Shondor1
  Разбивка страхового плаежа IGELS 16 4 639 17-03-2008 14:06
Останнє: IGELS
  Переоформлення страхового договору. vladdash 4 2 231 04-03-2008 11:09
Останнє: Fuhrer
  Новый способ страхового мошенничества RuslanRage 22 6 129 06-11-2007 10:24
Останнє: Dimonn

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1